Sejas attīrīšana un tonizācija

Ādas veselība un ārējais izskats ir atkarīgi no ādas aizsargsistēmas stāvokļa – mitrumu noturošas barjeras, skābuma mantijas, normālas mikrofloras, dabiskiem antioksidantu un pretmikrobu komponentiem. Attīrot ādu pirms procedūrām ir nepieciešams saglabāt šīs aizsargsistēmas.

Profesionālā kosmētika Magiray piedāvā drošus, maigus un efektīgus preparātus lietošanai salonos un ikdienā mājās apstākļos.


Maskas

Masku izmantošanu kosmētikā kopšanā ir grūti pārvērtēt. Pateicoties maskām tiek sasniegts

ātrs un redzams rezultāts. MAGIRAY asortimentā atsevišķi tiek pasniegts universāls masku komplekts “7 notis”, kurus var izmantot gan patstāvīgi, gan kombinējot savā starpā.  Masku izmantošanu var salīdzināt ar mūzicēšanu – dažādi kombinējot 7 notis var izveidot jaunas melodijas, tā arī kombinējot maskas veidojas jauni kosmētisko formulu varianti ar jaunu efektu.

Gela maskas arī labi kombinējas un plaši izmanojas aparātu kosmētoloģijā. Maskas ir ideāli piemērotas slāņu mitrināšanai, barošanai un ādas hidrolipīda barjeras atjaunošanai.

*** Grupas asortimentu pilnvērtīgi papildina  krēmi TCC, Balance+, Plantain lifting gel, Mirras balsams un kosmētiskie biezeņi “C”, “A” un “Fin”

Eksfoliācija un pīlingi

Eksfoliācijas līdzekļi  un pīlingi uzlabo visu ādas tipu stāvokli un izskatu.
Nobriedušai ādai: samazina krunku dziļumu, paaugstina elastīgumu, tvirtumu, noņem keratozi, nevienmērīgu pigmentāciju un t.t..
Sausai ādai: atjauno ūdens balanci, izlīdzina ādas virsmas nelīdzenumus un noņem lobīšanos.
Taukainai ādai: dziļa ādas attīrīšana un defektu noņemšana, novērš komedonu veidošanos.
Pīlingi un skrubji ideāli sagatavo ādu nākamo aktīvu preparātu uzklāšanai, atver poras, noņem pārlieku ādas sebumu un toksīnus, nodrošina vienmērīgu aktīvu komponentu iekļūšanu ādā.
*** šo sadaļu pilnvērtīgi papildina Dimanta pīlings, kosmētiskie biezeni “Peel”, “Treat”, “A” un “C” , kuru efektu var pastiprināt ar aparātu kosmetoloģiju.

Krēmi un serumi

Grupas preparāti ir izstrādāti ņemot verā pēdējos zinātniskos datus par ādas uzvedības mehānismiem stresa laikā, iekaisumu gadījumos un ādas novecošanās procesā. Līdzekļi satur unikālo kompleksu jebkura ādas tipa hidra-lipīda barjera atjaunošanai. Komplekss sastāv no naturāla mitrinoša faktora, peptīdiem un aminoskābēm, nano-lipīdiem un naturālām eļļām, antioksidantiem, maigām balinošām piedevām un plaša asortimenta augu ekstraktiem,

kuri ir virzīti uz ādas atjaunošanu un pret-novecošanas iedarbību.

*** Grupas asortimentu papildina krēm-maskas SeboFin, ArgaLan, LiftoFin un kosmētiskie biezeni “C”, “A” un “Fin”


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.